Download de app
Installeren
Word lid
Nederlands Nederland
Login
+ 7

TrainMore Piet Heinkade

Meerdere locaties

In een prachtig oud pakhuis aan de Veemkade (vlakbij het Amsterdam CS en de Cruise Terminal) vind je TrainMore Piet Heinkade. Het interieur in de stijl van een echte ‘old school’ gym is sfeervol. Op 1700m2 vind je ruim 250 apparaten van topmerken. Hier zijn zelfs tijdens de piekuren geen wachttijden. Er is een compleet ingerichte bootcamp area voor de echt fitte ‘diehards’. Ook is hier ruimte voor Calisthenics; trainen met je eigen gewicht als belasting. Een echte urban trainingsvorm, waarbij je push ups, pull ups, dips en allerlei andere rekstok oefeningen doet in een ‘playground’. Tijdens de drukke uren zijn er klasjes met ‘live instructie’ bij TrainMore Piet Heinkade, hiervoor kun je online reserveren. In de rustigere uren zijn er virtuele groepslessen, hiervoor hoef je niet aan te melden. De Indoor Cycling Experience moeten we daarbij zeker noemen. Ieder uur kan er een nieuwe route worden opgestart. Kies uit London, de Alpe d’Huez of een van de andere 40 routes. TrainMore Piet Heinkade is een ideale locatie om lekker zelfstandig te trainen. Met een check-in en bijbetaling van €2.50 op locatie kan je meedoen aan een SNRGY les. Raadpleeg TrainMore Piet Heinkade voor meer informatie.

Bijzonderheden

In verband met het coronavirus zijn de openingstijden voor OneFitters voor open training aangepast. Het is niet mogelijk om te trainen op de volgende momenten (met uitzondering van lessen):
Doordeweeks tussen 8:00-10:00 en 17:00-20:00
Zaterdag en zondag tussen 9:00-12:00.
Bedankt voor je begrip!

Zorg dat je bij TrainMore Piet Heinkade op tijd aanwezig bent voor de les. De lockers zijn gratis, de opbrengst van de douches (50 ct per gebruik) wordt gedoneerd aan het Wereld Natuur Fonds. Sportkleding en sportschoenen zijn verplicht. Het dragen van een hemd of tanktop is toegestaan.
OneFit members kunnen deelnemen aan de Synergy lessen tegen bijbetaling van 2,50

Faciliteiten

  • Airco ,
  • Kleedkamers ,
  • Lockers ,
  • Sauna
  • Groepslessen

    • Bodyshape ,
    • Boksen ,
    • Bootcamp ,
    • Steps

    Aankomende workouts

    Toon volledig rooster

    Reviews

      Toon meer reviews
      Bekijk rooster
      Meerdere locaties

      Openingstijden

      maandag: 10:00 - 17:00
      20:00 - 23:00
      dinsdag: 10:00 - 17:00
      20:00 - 23:00
      woensdag: 10:00 - 17:00
      20:00 - 23:00
      donderdag: 10:00 - 17:00
      20:00 - 23:00
      vrijdag: 10:00 - 17:00
      20:00 - 23:00
      zaterdag: 12:00 - 18:00
      zondag: 12:00 - 18:00

      Bij deze locatie dien je reserveringen te maken om te mogen deelnemen aan lessen.

      Ontdek TrainMore Piet Heinkade vandaag nog

      En krijg toegang tot 398 gyms en studio's in Amsterdam met één sport membership.

      Wij gebruiken cookies

      Kies je stad